Registrace

 

Proč se registrovat?

Registrací a přiřazením svého profesního CV se zařadíte do aktivní databáze uchazečů a my s Vámi budeme dále pracovat – oslovíme Vás s nabídkou vhodné pozice dle Vašeho profesního profilu, popř. si domluvíme osobní pohovor a dále Vás pak můžeme aktivně nabízet našim klientům.

Celá registrace a poradenské služby uchazečům o zaměstnání jsou zcela ZDARMA.

Je třeba věnovat pouze několik minut k vyplnění údajů a vložení životopisu a tím se Vám otevírají nové možnosti ve Vašem profesním i osobním růstu ve spolupráci s naší personální společností.

Souhlasím s podmínkami registrace.

 

Přečtěte si prosím pozorně následující text.

Společnost JOBS AGENCY LT s.r.o., respektuje Vaše soukromí. K hodnotné realizaci nabídky našich služeb je však potřeba znát některá osobní data uchazečů o zaměstnání. Shromažďujeme, uchováváme a zpracováváme pouze osobní údaje osob, které potřebujeme za účelem naplnění našich služeb. Tato data jsou přísně chráněna proti zneužití. 

Tímto souhlasím, aby společnost JOBS AGENCY LT s.r.o. se sídlem Potoční 1091, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. 

Schvaluji, že za stejným účelem mohou být moje osobní údaje předány případnému zaměstnavateli, či jiné zprostředkovatelské agentuře, aby mne mohl(i) kontaktovat přímo nebo prostřednictvím společnosti JOBS AGENCY LT s.r.o. 

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění navštivte prosím http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.